01 Reference – Halina Hrubá – HVB Real

Reference od klientů

 

Majitel: Ing.N.Jonkeová
Typ nem.: Byt 1+1
Lokalita: Ostrava Hrabůvka

Vavrika jonkeova

Při prodeji družstevního bytu jsem se přesto, že mým původním záměrem bylo prodat byt bez spolupráce s jakoukoliv realitní kanceláří, seznámila s realitními manažery společnosti HVB Real Estate s.r.o. paní a panem Hrubými, kteří mne svým vystupováním přiměli k zamyšlení a následnému přehodnocení mého původního záměru. Neuběhlo ani  6 týdnů a můj byt – nezdráhám se říci, že zásluhou paní Hrubé – má nové majitele. S radostí Vám sděluji, že paní Hrubá po stránce odborné uměla nejen mi jako prodávající, ale rovněž všem zájemcům o koupi a následně kupujícím odpovědět na všechny jejich otázky. Vždy byla pozitivně naladěna, vždy byla dochvilná (na všechny schůzky přicházela s předstihem), v kterýkoliv den či hodinu byla připravena zorganizovat a zúčastnit se prohlídky bytu, zavolat, zvednout telefon či odpovědět na e-mail, víkendy a dokonce i období vánočních a novoročních svátků nevyjímaje. Jsem přesvědčena o tom, že paní Hrubá výborně obstála rovněž v situaci, kdy jsme jako obchodní partnerky neměly stejný názor. Dovolte mi touto cestou ještě jednou paní Hrubé poděkovat za velmi příjemnou spolupráci při prodeji mého bytu a popřát jí i jejímu manželovi mnoho úspěchů v práci s realitami, pevné zdraví a mnoho štěstí do dalších let.   S díky   Ing. Naďa Jonkeová

—————————————————————————————-

Majitel: P. Dluhošová
Typ nem.: Pozemky
Lokalita: Horní Datyně

GetImage (24)

Paní Hrubá nám s prodejem velmi pomohla.

—————————————————————————————-

Majitel: P.Jadrníčková
Typ nem.: Byt 3+1
Lokalita: Ostrava Zábřeh

GetImage (4)Prodej bytu měl hodně rychlý a hladký průběh a my se nemuseli o nic starat. O jakémkoliv postupu jsme byli ihned informovaní, absolutní spolehlivost, vstřícné vystupování. Komunikace na jedničku s hvězdičkou. Paní Hrubá je profesionál s velkým P. Pokud bychom do budoucna ještě někdy využili služeb RK, tak paní Hrubá je jasná volba 😉 Maximálně doporučuji!

—————————————————————————————-

Kupující: A. Zapletalová
Typ nem.: Byt 2+1                                                                 Lokalita: Ostrava Mariánské Hory

Vršovců ZapletalováByli jsme velmi spokojeni, paní Halina rozhodně vylepšuje pověst realitních makléřů. Měli jsme původně strach, že budou problémy, ale její profesionální přístup nám všechny pochybnosti vyvrátil. Můžeme jen doporučit.

—————————————————————————————-

"reality, přímý prodej, zdraví, ekologie"